HAKKIMIZDA

2008’den beri tavuk ürünleri üzerine faaliyet göstermekteyiz.

Banbey markası ile tavuk ürünleri sektöründe her geçen gün güçlenerek büyüyoruz.

Banbey demek “seçilmiş ürün” demektir. Hem kendi kesimhanemizden hem de Türkiye’nin her yerinden en iyi, en kaliteli tavuk etlerini Banbey markası altında birleştirdik.

Sadece müşterilerimizle değil, tedarikçilerimizle, imalatçılarımızla, ekibimizle ve tüm paydaşlarımızla bugüne kadar kurduğumuz güçlü ve güvenilir ilişkilerimiz sayesinde her yıl hedeflerimizi ilerletmekte, sürdürülebilir büyüme sağlamaktayız.

Hayata, doğaya, yeni nesillere olan sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Hijyen uygulamalarını bu sorumluluk bilinciyle kontrol eder, seçimlerimizi buna göre yaparız.

“Üstün kalite”, hem yurtiçinde hem yurt dışında talep gören Banbey markasının yaşam biçimidir.

Banbey, sadece bir tavuk markası değildir, aynı zamanda bir destek markasıdır. Bizimle iletişime geçtiğinizde size talebinizi karşılayacak en doğru alternatifleri sunarız. Doğru sevkiyat planlamaları ile ürünlerinizin doğru zamanda doğru yerde olmasını sağlarız. Zamanınızı verimli kullanmanıza destek olmak bizim için onurdur.

Bize talebinizi bildirdiğinizde ne olur?

image
01
Seçim
Yüksek biyogüvenlikli yetiştirme kümeslerinde uygun ışıklandırma ve havalandırma koşullarında bakımları sağlanan ve istenilen ağırlığa ulaşan piliçler özenle toplanır.
image
02
Kesim
Bu piliçler kesimhanelere getirilir. Kesimhaneler Helal Sertifikalıdır ve kesim işlemi hijyen standartlarına uygun olarak gerçekleştirilir.
image
03
Hazırlama / Paketleme
BANBEY, müşteri talebine göre hem kendi kesimhanesinden hem diğer kesimhanelerden özenle seçilmiş piliçleri hazırlar ve paketler.
image
04
Soğutma / Dondurma
Ürünler, talebe göre uygun ısılarda soğutularak veya dondurularak sevkiyata hazırlanır.
image
05
Sevkiyat
Ürünler, soğuk zincir korunarak sağlıklı ve güvenilir bir şekilde kullanıcıya ulaştırır.